"*" geeft vereiste velden aan
Voor wie de basis al beheerst en klaar is voor de volgende stap in lichtsturing en integratie.
Ben jij helemaal thuis in DMX en complexe lichtinstallaties, maar nog nieuw in de wereld van Visual Productions? Of heb je al ervaring met de B-Station of CueCore en wil je je kennis naar een hoger niveau tillen? Dan is deze Advanced Training precies wat je zoekt.
Voor wie is deze training bedoeld?
Deze training is bedoeld voor lichttechnici en integrators met een stevige basis in DMX en Showcontrol, die de producten van Visual Productions professioneel willen inzetten binnen projecten.
09:30 – 10:00 | Ontvangst
10:00 – 13:00 | Training
13:00 – 13:30 | Lunch
13:30 – 15:30 | Vervolg training en Q&A
Laptop met oplader en netwerkaansluiting (RJ45).
In deze training duiken we dieper in de Core-familie van Visual Productions, met een focus op de CueCore3. Je leert hoe je deze apparaten optimaal configureert, inclusief het gebruik van DMX over IP en het versturen van digitale commando’s via het netwerk. Deze training is gericht op programmeurs, installateurs en lichttechnici die al bekend zijn met Visual Productions. We behandelen de additionele functionaliteiten van de CueCore3, zodat je bijvoorbeeld meer te weten komt over geavanceerde showcontrol of integratie in AV-installaties.
We nemen ook een verdiepende kijk op DMX sturing & showcontrol:
Daarnaast behandelen we het gebruik van de krachtige API van de CueCore3. Daarmee krijg je inzicht in hoe je Visual Productions-producten integreert in bredere installaties en laat samenwerken met andere systemen en protocollen.
Na deze training beschik je over de kennis en vaardigheden om de CueCore, B-Station en andere Visual Productions controllers professioneel in te zetten, ook binnen veeleisende en geïntegreerde lichtinstallaties.
Ben je nog niet zover of wil je eerst de basis onder de knie krijgen? Start dan met onze Visual Productions Basic Training.
Bastiaan van Dijk verzorgt de sales support van Full AVL. Daarnaast is hij de technische trainer voor audio en lichtaansturing in onze eigen trainingsruimte. Zijn veelzijdige kennis van ICT en netwerkbeheer maakt hem de ideale trainer voor de producten van Visual Productions.