Vroeger Was Alles Beter (VWAB) bracht op 3 en 4 januari 2026 duizenden hardstylefans samen in de Brabanthallen, Den Bosch. Dit hardstyle classics evenement trekt duizenden liefhebbers die samenkomen voor een nostalgisch event met legendarische artiesten. VWAB is dé plek waar de gouden tijden van hardstyle opnieuw tot leven komen.
Een legendarisch feest vraagt natuurlijk om een legendarisch lichtspektakel, vandaar dat de lichtontwerper van MAOSS Design & Operating speciaal koos voor de DTS V-Snap CS.
Het event in de Brabanthallen grijpt terug naar de nostalgische beats van hardstyle uit het verleden. Uiteraard kiezen alle artiesten daarbij wel voor showelementen gericht op het entertainmentniveau van nu. Onder andere de nieuwe V-Snap CS armaturen; een unieke categorie moving-beam projectors. Core Speed (CS), zoals de naam al zegt, staat voor snelheid: het is de snelste beam light op de markt. De V-Snap CS gaat verder dan conventionele limieten en zorgt voor razendsnelle, spectaculaire licht effecten, prachtig te zien in de foto’s van fotograaf Max Lapien.
Ik hou van bijzondere effecten die een show echt helemaal versterken. Met de V-Snap is dat goed gelukt. Het publiek was erg onder de indruk.
Koen van Elderen | MAOSS Design & Operating
Lichtontwerper Koen van Elderen – MAOSS Design & Operating – koos specifiek voor de V-Snap CS na een indrukwekkende demonstratie in de fabriek van DTS. De snelheid van het armatuur zorgde namelijk voor een uniek effect waarvan optimaal gebruik is gemaakt tijdens VWAB. Maar liefst 18 V-Snaps schitterden op het podium.
Bovendien is Hoevenaars Licht & Geluid ook zeer te spreken over het armatuur. Het is immers hun missie om elk evenement tot in de kleinste details perfect neer te zetten en zij gaan daarbij voor het hoogst haalbare. Ook bij VWAB heeft het verhuurbedrijf maatwerk geleverd. Daar heeft de V-Snap CS een belangrijke rol in gespeeld.
De V-Snap CS is echt een enerverend en innovatief product. Het supersnelle ‘laser’ effect maakt een show super spectaculair.
Willem Smits | Hoevenaars Licht, Geluid, Video
Ervaar het spectaculaire high speed moving beam effect tijdens Vroeger Was Alles Beter.